Choinki żywe – szansa na piękne świąteczne wspomnienia

Nawet najdroższe, największe i najpiękniejsze sztuczne choinki nie stworzą we wnętrzu takiego klimatu Świąt, jaki swoim zapachem i nieregularnym kształtem tworzą choinki żywe. Naturalna zieleń igieł, słodki zapach żywicy oraz rozłożystość gałęzi sprawiają, że choinki żywe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych Klientów. Duża część osób nie wyobraża sobie Świąt bez naturalnego drzewka. Jednak i tu konieczna jest decyzja – warto wybrać choinki żywe cięte czy choinki żywe w doniczkach? Zanim zdecydują się Państwo na drzewko, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Choinki żywe i choinki żywe w doniczkach – nasza oferta

Proponujemy choinki żywe różnych gatunków z własnej plantacji. Asortyment obejmuje drzewka cięte oraz choinki żywe w donicach. Choinki cięte to przede wszystkim duże drzewka, które idealnie sprawdzają się w przestrzennych salonach oraz jako elementy dekoracyjne różnego rodzaju powierzchni handlowych i handlowo-usługowych, a także dużych korytarzy w budynkach użyteczności publicznej i szkołach. Choinki żywe w donicach są na ogół nieco mniejsze, dlatego sięgają po nie przede wszystkim właściciele mieszkań oraz osoby starsze, które przedkładają wagę symbolu nad rozmiar drzewka. Atutem choinki doniczkowej jest możliwość jej późniejszego zasadzenia w ogrodzie. Nie jest to zatem wydatek jednorazowy – choinki żywe w doniczkach mogą być przez lata piękną ozdobą Państwa ogrodu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych z terenu miasta Wrocław. Na życzenie Klienta możliwy dowóz drzewka pod wskazany adres – choinki żywe cięte i doniczkowe dowozimy na terenie całego miasta Wrocław i gminy Kobierzyce.

Mając świadomość tego, jak ważny jest wybór odpowiedniego drzewka Naszym Klientom dajemy również możliwość osobistego wyboru choinki na plantacji w Boguszycach i w Pustelniku. W przypadku wyboru osobistego także istnieje możliwość dowozu choinki pod wskazany adres – Wrocław i okolice.

Nasze choinki żywe cięte i choinki żywe w doniczkach to najpiękniejsze drzewka na rynku.

plantacja choinekchoinki żywe - wrocławchoinki żywechoinki żywe w doniczkach
choinki żywe - wrocław
żywe choinki wrocław
plantacja choinek wrocław

choinki wrocław
choinki w doniczkach
plantacja choinek okolice wrocławia
żywe choinki