Nawet najdroższe, największe i najpiękniejsze sztuczne choinki nie stworzą we wnętrzu takiego klimatu Świąt, jaki swoim zapachem i nieregularnym kształtem tworzą choinki żywe. Naturalna zieleń igieł, słodki zapach żywicy oraz  rozłożystość gałęzi sprawiają, że choinki żywe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych Klientów.

W ofercie posiadamy choinki żywe różnych gatunków z własnej plantacji. Asortyment obejmuje drzewka cięte oraz choinki żywe w donicach. Choinki cięte to przede wszystkim duże drzewka, które idealnie sprawdzają się w przestrzennych salonach oraz jako elementy dekoracyjne różnego rodzaju powierzchni handlowych i handlowo-usługowych, a także dużych korytarzy w budynkach użyteczności publicznej i szkołach. Choinki żywe w donicach są na ogół nieco mniejsze, dlatego sięgają po nie przede wszystkim właściciele mieszkań oraz osoby starsze, które przedkładają wagę symbolu nad rozmiar drzewka. Atutem choinki doniczkowej jest możliwość jej późniejszego zasadzenia w ogrodzie.

Naszą ofertę kierujemy od klientów indywidualnych i odbiorców hurtowych z terenu miasta Wrocław. Na życzenie Klienta możliwy dowóz drzewka pod wskazany adres – choinki żywe cięte i doniczkowe dowozimy na terenie całego miasta Wrocław oraz okolicznych miejscowości.

Mając świadomość tego, jak ważny jest wybór odpowiedniego drzewka Naszym Klientom dajemy również możliwość osobistego wyboru choinki na plantacji w Boguszycach i w Pustelniku. W przypadku wyboru osobistego także istnieje możliwość dowozu choinki pod wskazany adres – Wrocław i okolice.

choinki żywe - wrocław