Wśród kwiatów używanych do przystrajania grobów najistotniejszą rolę odgrywają chryzantemy. Uprawa tych charakterystycznych roślin trwa przez cały rok. Okres zwiększonego popytu na nie przypada jednak na przełom października i listopada, osiągając swój kulminacyjny punkt w dzień uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie odwiedzające cmentarze osoby mają do wyboru różne odmiany chryzantem doniczkowych, których sprzedaż odbywa się nie tylko w kwiaciarniach, ale także przy bramach nekropolii, u profesjonalnych hodowców, na giełdach kwiatów, a nawet w supermarketach i hipermarketach. Jeśli zależy Ci na zakupie najwyższej jakości roślin niezależnie od pory roku, oferta kwiaciarni Nerina działającej we Wrocławiu skierowana jest właśnie do Ciebie.

Nerina – sprzedaż wysokiej klasy chryzantem w sezonie

Kwiaty, w tym także chryzantemy, to nasza największa pasja. Zależy nam na zaopatrywaniu klientów w najlepszy pod względem jakościowym asortyment. Dlatego od lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi hodowcami kwiatów, którzy na bieżąco dostarczają do kwiaciarni Nerina starannie wyselekcjonowane rośliny, odporne na działanie szkodników oraz niekorzystnych warunków pogodowych. Sprzedaż chryzantem prowadzimy w okresie od października do grudnia. Dodatkowo w ofercie kwiaciarni Nerina dostępne są też cięte chryzantemy, które znajdują zastosowanie w bukieciarstwie. Zazwyczaj stanowią one ozdobny dodatek do kompozycji kwiatowych układanych na bazie specjalnej gąbki florystycznej.

U nas możesz zaopatrzyć się w różne gatunki tych roślin – od wielkokwiatowych odmian o jednolitym żółtym, białym lub fioletowym odcieniu po różnokolorowe odmiany drobnokwiatowe. Kwiaty sprzedajemy w odpowiednio dobranych do ich wielkości donicach w kształcie misy.

Prowadzimy głównie sprzedaż detaliczną chryzantem. W przypadku zamówienia większej ich ilości oferujemy bezpłatny transport na terenie całego Wrocławia oraz w promieniu 50 km od stolicy Dolnego Śląska.

W naszej ofercie mamy również wiązanki i wieńce pogrzebowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!