Kwiaciarnia Nerina – nasiona warzyw, sadzonki kwiatów, drzewka owocowe

nasiona warzyw wrocław

Jedną z gałęzi naszej działalności jest dostarczanie nasion warzyw i sadzonek kwiatów. W swojej ofercie posiadamy także m.in. sadzonki pomidorów i drzewka owocowe w doniczkach. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była rozbudowana i zaspokajała oczekiwania i potrzeby odwiedzających nas Klientów. Dlatego też, do uprawy wszelkiego rodzaju roślin w naszej kwiaciarni nabyć można również podłoża, specjalistyczne mieszanki nawozów oraz sprzęt potrzebny do pielęgnacji. 

Posiadamy niemal nieograniczony wybór różnorodnych gatunków nasion warzyw – zarówno gruntowych i tych do uprawy pod osłonami. Zainteresowani Klienci wybierać mogą spośród mnóstwa odmian. Nasze sadzonki kwiatów i owocowe drzewka z powodzeniem zdobią wszelkie grządki, ogrody, przydomowe tarasy i balkony. Dzięki naszym propozycjom stworzyć można zróżnicowane uprawy, a w efekcie uzyskać okazałe i zdrowe warzywa i owoce. 

To co szczególnie wyróżnia nas i nasz asortyment to najwyższa jakość. Sadzonki kwiatów, sadzonki pomidorów  i drzewka owocowe sprowadzamy jedynie od sprawdzonych, rzetelnych ogrodników. Wszelkie nasiona warzyw i owoców również pochodzą ze sprawdzonych hurtowni i producentów. Wybór dostarczanych przez nas nasion warzyw i owoców oraz sadzonek kwiatów jest gwarancją udanych upraw i wysokiego plonowania.

Rozsady warzyw – Wrocław i okolice

Wiemy, jak dla wielu naszych klientów ważne jest cieszenie się z przydomowych plonów. Rozsady warzyw najlepiej wsadzać wiosną i wczesnym latem, aby do późnej jesieni cieszyć się przepysznymi smakami, dzięki którym domowe potrawy staną się niezwykle aromatyczne.

W naszej kwiaciarni znajdą państwo również rozsady ziół – staramy się dobierać je tak, aby nie tylko pięknie prezentowały się na balkonowych i w ogrodowych donicach, ale przede wszystkim zachwycały smakiem zarówno rodzimej, jak i światowej kuchni.

Obecne w naszym asortymencie rozsady są sprowadzane od najlepszych plantatorów, wyhodowane ze sprawdzonych nasion, dzięki którym znajdą zastosowanie w każdej kuchni.

Nasiona warzyw, sadzonki kwiatów – Wrocław i okolice

Marzysz o własnym ogrodzie pełnym sadzonek kwiatów? Potrzebujesz nasion warzyw? A może szukasz sadzonek pomidorów? Wszystko co potrzebne do stworzenia użytkowego i efektownego ogrodu znajdziesz w kwiaciarni Nerina. 

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. W tym celu zapraszamy do naszej siedziby zlokalizowanej w Kobierzycach k. Wrocławia. Na miejscu udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy w wyborze odpowiednich gatunków roślin i doradzimy w kwestiach pielęgnacyjnych. W przypadku ewentualnych pytań oddajemy także możliwość skontaktowania się z nami – telefonicznie lub mailowo.