Dekoracja kościoła na ślub to element o istotnym znaczeniu dla ceremonii ślubnej. Dobra dekoracja kościoła na ślub tworzy wyjątkowy klimat, a jednocześnie nie jest nazbyt nachalna i przytłaczająca zarówno dla uczestników ceremonii, jak i celebransa. Jej zadaniem jest stworzenie odpowiedniego tła, a nie wychodzenie na pierwszy plan i rozpraszanie uwagi gości. Tego szczególnego dnia najważniejsza jest Para Młoda i to ona powinna być głównym punktem i ozdobą ceremonii.

Dekoracja kościoła na ślub to usługa niezwykle indywidualna. Dlatego zanim zaproponujemy określone dekoracje długo rozmawiamy z klientami, żeby móc możliwie jak najlepiej poznać ich potrzeby i oczekiwania względem naszej oferty.

W ramach usługi oferujemy:

  • wykonanie dekoracji z żywych kwiatów – bukiety, stroiki, ozdoby barierek i ławek, kwietne dekoracje ołtarza;
  • przybranie krzeseł lub ławek dla Młodej Pary oraz Świadków,
  • wykonanie dekoracji z kwiatów i tkanin – kokardy do dekoracji ławek i barierek, finezyjne stroiki na ławki, pokrowce na krzesła,
  • udekorowanie głównego wejścia do kościoła – dekoracje z żywych kwiatów, kokardy, szarfy, stroiki.

Nasi specjaliści ds. aranżacji realizują zlecenia na ślubne dekorowanie kościołów zlokalizowanych na terenie miasta Wrocław oraz okolicznych miejscowości. Usługa obejmuje transport dekoracji do wybranego kościoła oraz ich montaż, a także ich uprzątnięcie po zakończeniu ceremonii. Zakres dekoracji zależy od indywidualnych preferencji klienta oraz wielkości kościoła, w którym planowana jest ceremonia.