Dekoracja kościoła na ślub – Wrocław i okolice

Dekoracje to element o istotnym znaczeniu dla ceremonii ślubnej. Dobra dekoracja kościoła na ślub tworzy wyjątkowy klimat, a jednocześnie nie jest nazbyt nachalna i przytłaczająca zarówno dla uczestników ceremonii, jak i celebransa. Jej zadaniem jest stworzenie odpowiedniego tła, a nie wychodzenie na pierwszy plan i rozpraszanie uwagi gości. Tego szczególnego dnia najważniejsza jest Para Młoda i to ona powinna być głównym punktem i ozdobą ceremonii.

Dekoracje na ślub do kościoła to usługa niezwykle indywidualna. Dlatego zanim zaproponujemy określone dekoracje długo rozmawiamy z klientami, żeby móc możliwie jak najlepiej poznać ich potrzeby i oczekiwania względem naszej oferty.

W ramach usługi oferujemy:

  • wykonanie dekoracji z żywych kwiatów – bukiety ślubne, stroiki, ozdoby barierek i ławek, kwietne dekoracje ołtarza;
  • przybranie krzeseł lub ławek dla Młodej Pary oraz Świadków,
  • wykonanie dekoracji z kwiatów i tkanin – kokardy do dekoracji ławek i barierek, finezyjne stroiki na ławki, pokrowce na krzesła,
  • udekorowanie głównego wejścia do kościoła – dekoracje z żywych kwiatów, kokardy, szarfy, stroiki.

Nasi specjaliści ds. aranżacji realizują zlecenia na dekoracje ślubne kościołów zlokalizowanych na terenie miasta Wrocław oraz okolicznych miejscowości. Usługa obejmuje transport dekoracji do wybranego kościoła oraz ich montaż, a także ich uprzątnięcie po zakończeniu ceremonii. Zakres dekoracji zależy od indywidualnych preferencji klienta oraz wielkości kościoła, w którym planowana jest ceremonia.

Dekoracje na ślub – indywidualne podejście

Dekoracje ślubne są niezwykle istotnym elementem – równie istotnym jak suknia Pani Młodej czy pierwszy taniec. Dekoracja powinna być idealnie dopasowana do rodzaju wesela, kreacji Nowożeńców jak również ich temperamentu. Każda dekoracja ślubna jest elementem indywidualnym oraz dopasowanym dla każdej Pary. Dlatego niezwykle istotnym elementem jest rozmowa z Nowożeńcami, która odbywa się w trzech podstawowych krokach:

  1. Najważniejszym elementem jest ustalenie charakteru ceremonii – czy będzie to ślub o charakterze glamour, rustykalnym, nowoczesnym lub powiązany z zainteresowaniami Nowożeńców.
  2. Ustalenie motywu jak również koloru przewodniego uroczystości (dla przykładu, motywem przewodnim mogą być zainteresowania Młodej Pary, np. podróże lub zainteresowania serią książek lub filmów).
  3. Ustalenie elementów dekoracji, które Młoda Para chciałaby wykorzystać.

Dzięki dopasowaniu tych trzech podstawowych elementów, nasi pracownicy będą w stanie przygotować wspaniałe dekoracje na ślub. Będzie to gwarancja niezapomnianych wspomnień na kolejne lata spędzone razem.