Bukiety na cmentarz – Wrocław i okolice

Dzień Wszystkich Świętych jest niepowtarzalny, to właśnie wtedy szczególnie wspominamy bliskich i odwiedzamy cmentarze. W ten szczególny dzień chcemy również, aby groby bliskich były zadbane i przyozdobione. bukiety lub wiązanki na cmentarz stanowią jedno z wielu rozwiązań. Stroiki na Wszystkich Świętych jakie przynosimy na cmentarz muszą nie tylko ładnie wyglądać. Wymaga się od nich również odpowiedniego znoszenia bardzo zmiennej o tej porze roku pogody. Najbardziej popularnymi oraz charakterystycznymi dla tego święta kwiatami są chryzantemy. Istnieje jednak bardzo dużo innych kwiatów, które doskonale sprawdzą się w wiązance lub stroiku na Wszystkich Świętych. Stroiki, które zanosimy na cmentarz podczas tego święta mają być nie tylko ładne, ale też trwałe, żeby jak najdłużej zdobiły groby bliskich.

Wybierając kwiaty na cmentarz z oferty naszej kwiaciarni działającej we Wrocławiu, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje indywidualne preferencje oraz częstotliwość odwiedzania grobów bliskich. Jeśli bywasz tam jedynie okazjonalnie, w tym przypadku najlepiej sprawdzą się sztuczne kompozycje kwiatowe, wykonane z materiałów odpornych na szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych. Dla osób, które często chodzą na cmentarz, najlepszym rozwiązaniem są jednak żywe kwiaty. W naszej kwiaciarni zaopatrzysz się w różne gatunki roślin, idealnie nadających się do dekorowania grobów. Ich pielęgnacja wcale nie musi być trudna ani czasochłonna. Wystarczy je systematycznie nawadniać oraz plewić w razie pojawienia się chwastów.

Stroiki na Wszystkich Świętych – nasza oferta

Kwiaciarnia Nerina również tego szczególnego dnia oferuje swoim klientom możliwość wykonania kompozycji kwiatowych. Stroiki na Wszystkich Świętych są jednym z głównych elementów jakie znajdą się tego dnia na grobach bliskich. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób z miasta Wrocław oraz okolic. Jednak jest to szczególny dzień, podczas którego cmentarze goszczą również gości przyjezdnych. Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną możliwość zamówienia wieńca na cmentarz mailowo lub telefonicznie.

Stroiki na Wszystkich Świętych oraz bukiety na cmentarz mogą zostać wykonane zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Wszystko zależy od preferencji naszych klientów. Warto pamiętać, że zarówno kwiaty żywe jak i sztuczne mają swoje zalety i wady. Kwiaty żywe są dużo ładniejsze i wyglądają bardzo naturalnie – stroiki na Wszystkich Świętych wykonane z kwiatów sztucznych wytrzymują natomiast dużo dłużej. Kwiaciarnia Nerina oferuje stroiki z żywych kwiatów, które wykonywane są zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów, z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Tworzymy estetyczne kompozycje kwiatowe z żywych kwiatów na cmentarz. Wykorzystujemy do tego między innymi chryzantemy a także goździki i róże, które dodatkowo ozdobione są odpowiednio dopasowanymi gałązkami iglastymi, tak aby najlepiej prezentowały się na grobie.

Do stroików na Wszystkich Świętych warto dobrać odpowiednie podłoże. W oferowanych przez nas kompozycjach stosujemy głównie świerk srebrny, nobilis, jodłę jednobarwną – są to gatunki bardzo odporny na działanie mrozu, a dodatkowo pozostaje bardzo długo zielony i nie gubi igieł. W kompozycjach używamy również jodły kaukaskiej, która posiada ciemnozielony, piękny kolor.

Zachęcamy do kontaktu

Wszystkich klientów z miasta Wrocław zapraszamy do wcześniejszej wizyty lub kontaktu z kwiaciarnią. Dzięki temu możliwe jest ustalenie odpowiednich detali oraz dodatków, które zostaną wplecione do stroika z żywych kwiatów lub bukietu na cmentarz. Warto również zastanowić się nad wyborem jednego większego i kilku mniejszych kompozycji, które stanowić będą bardzo ładną ozdobę dla grobowca.