Wybierając kwiaty na wesele Para Młoda bardzo często decyduje się na określony motyw florystyczny lub dekoracyjny, który towarzyszy całej ceremonii – od wiązanki ślubnej, przez dekorację kościoła, aż po bukiety na stole weselnym i dekorację sali.

Nasi floryści od lat pomagają klientom wybierać kwiaty na wesele, tak aby przygotowane z nich bukiety, stroiki i kompozycje harmonijnie komponowały się z ubiorem Państwa Młodych oraz stałym wystrojem sali bankietowej, w której odbywać się będzie uroczystość weselna. Naszym Klientom oferujemy:

  • kompozycje z żywych kwiatów: klasyczne bukiety w wazonach, finezyjne kompozycje w naczyniach szklanych o różnych kształtach, symboliczne stroiki;
  • dekoracje ze świec: kompozycje z samych świec, kompozycje łączące świece i kwiaty, kompozycje ze świec oraz innych elementów dekoracyjnych;
  • dekoracje ścienne: dekoracje w postaci wianków z kwiatów, dekoracje ze wstążek, lampiony.

Przyjmujemy zlecenia na kwiaty na wesele, gotowe bukiety i kompozycje kwiatowe na stoły oraz dekoracje sal weselnych z terenu miasta Wrocław i okolicznych miejscowości. Usługa obejmuje przygotowanie kompozycji i stroików, ich dostawę oraz wykonanie wszelkich wcześniej uzgodnionych dekoracji na sali weselnej. Na życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania odrębnych dekoracji na stół Państwa Młodych oraz udekorowania ściany za ich plecami.

Uzupełnienie oferty stanowią stroiki na samochody, które wykonujemy na specjalne zamówienia. Przygotowane przez naszych florystów stroiki i dekoracje samochodów idealnie komponują się z pozostałymi dekoracjami, tworząc harmonijną całość.