Nerina

Najwspanialsze piękno Świata Podarował nam Bóg w kwiatach.
BARBARA TURAJCZYK

Kwiaty do ślubu

Kwiaty są nieodzowną częścią naszego życia, zwłaszcza podczas ceremonii ślubnej.

Każda Panna Młoda chce mieć niepowtarzalny, wyjątkowy i trwały bukiet ślubny, pięknie udekorowany kościół, salę i samochód.

Bukiet ślubny

Bukiet ślubny

Bukiet ślubny jest wykonywany na zamówienie, dopasowany do osobowości, ubioru i pozostałego wystroju. Jeżeli pragną Panie mieć unikatową wiązankę ślubną, zapraszamy do naszej kwiaciarni. Do bukietu ślubnego przypinka dla Pana Młodego gratis.

Bukiet okolicznościowy

Bukiet dla świadkowej

Bukiet dla świadkowej układany jest podobnie jak bukiet ślubny, tyko, że w mniejszej formie. Przypinka dla świadka do bukietu gratis.

Dekoracja weselna kościoła

Dekoracja kościoła

Proponujemy wykonanie dekoracji kościoła w formie kompozycji z kwiatów żywych, ubranie krzeseł, klęczników. Ławki mogą być przystrojone począwszy od kokardy do finezyjnie ułożonego stroika z tiulem. Na życzenie dekorujemy barierki i wejście do kościoła.

Dekoracja ślubna samochodu

Dekoracja samochodu

Dekorację samochodu wykonujemy z kwiatów żywych, niekiedy sztucznych. Jest ona dopasowana do samochodu, aby tworzyły całość.

Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali

Dekoracja sali jest dopełnieniem całej oprawy ceremonii, uzależniona jest od charakteru sali. Proponujemy wykonanie kompozycji w naczyniach z kwiatów żywych, dekoracje ze świec. Stół Państwa Młodych i ścianę z tyłu ozdabiamy dodatkowo.

Kwiaty dla rodziców

Kwiaty dla rodziców

Proponujemy Państwu wykonanie bukietów lub koszy na podziękowanie dla rodziców.