Najpiękniejsze bukiety ślubne – Wrocław 

Wiązanki ślubne wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta z uwzględnieniem ubioru Pani i Pana Młodego, a także kolorystyki i stylu pozostałych elementów wystroju – dekoracji stołów, sali bankietowej, jak również wnętrza kościoła. Oferujemy wiązanki ślubne w różnych rozmiarach i formach. W ofercie posiadamy rozwiązania dla miłośników tradycji i klasyki oraz niezwykle popularne w ostatnim czasie oryginalne wiązanki ślubne z minimalistycznym przybraniem.

W kwiaciarni Nerina wierzymy, że kwiaty ślubne powinno się wybierać sercem, a nie głową. Jeśli Pan Młody wybierze do wiązanki ulubione kwiaty Wybranki Swojego Serca lub kwiaty, które im obojgu przywodzą na myśl dobre wspomnienia ułożone z nich wiązanki ślubne z pewnością nie będą pechowe – nawet jeśli sekretny język kwiatów szeptałby coś innego.   W ujęciu symbolicznym kolory oraz gatunki kwiatów mają bardzo duże znaczenie, dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby kwiaty ślubne były odpowiednio dobrane.

Wiązanki ślubne są główną ozdobą Panny Młodej oraz stanowią idealny dodatek, który odpowiednio podkreśla jej wizerunek czy  krój sukni ślubnej. Istotne jest, aby wiązanka ślubna była odpowiednia dobrane – zarówno do urody, charakteru oraz ubioru Panny Młodej. Należy także pamiętać, że wiązanka ślubna nie jest czymś uniwersalnym. Każdy bukiety jest inny, każdy jest dobierany indywidualnie dla klientki. Naszym głównym zadaniem jest takie skomponowanie wiązanki ślubnej aby każda Panna Młoda czuła się z nią wyjątkowo w tym niezwykle ważnym dla niej dniu.

Do skorzystania z oferty na wyjątkowe i unikalne bukiety ślubne zachęcamy klientów z terenu miasta Wrocław oraz okolicy. Gwarantujemy świeże kwiaty ślubne – Wrocław i jego okolice są głównym terenem naszych działań – o każdej porze roku, dogodne terminy odbioru wiązanek oraz fachowe doradztwo. Dodatkowo do każdego zamówienia złożonego przez Nowożeńców na wiązanki ślubne –jako gratis – dodajemy przypinkę dla Pana Młodego, która razem z bukietem stanowić będzie jedną całość. Polecamy także inne usługi oferowane przez naszą firmę, jak dekoracje na ślub.