Bukiety ślubne wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta z uwzględnieniem ubioru Pani i Pana Młodego, a także kolorystyki i stylu pozostałych elementów wystroju – dekoracji stołów, sali bankietowej, jak również wnętrza kościoła. Oferujemy wiązanki w różnych rozmiarach i formach. W ofercie posiadamy rozwiązania dla miłośników tradycji i klasyki oraz niezwykle popularne w ostatnim czasie oryginalne bukiety ślubne z minimalistycznym przybraniem.

W kwiaciarni Nerina wierzymy, że kwiaty ślubne powinno się wybierać sercem, a nie głową. Jeśli Pan Młody wybierze do wiązanki ulubione kwiaty Wybranki Swojego Serca lub kwiaty, które im obojgu przywodzą na myśl dobre wspomnienia ułożone z nich bukiety ślubne z pewnością nie będą pechowe – nawet jeśli sekretny język kwiatów szeptałby coś innego.   W ujęciu symbolicznym kolory oraz gatunki kwiatów mają bardzo duże znaczenie, dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby kwiaty ślubne były odpowiednio dobrane.

Do skorzystania z oferty na wyjątkowe i unikalne bukiety ślubne zachęcamy klientów z terenu miasta Wrocław oraz okolicy. Gwarantujemy świeże kwiaty ślubne o każdej porze roku, dogodne terminy odbioru wiązanek oraz fachowe doradztwo. W ramach prezentu dla Nowożeńców do każdego bukietu ślubnego dołączamy przypinkę dla Pana Młodego gratis.