Kwiaty są jednym z nieodłącznych elementów każdego ślubu i wesela. Wiązanki ślubne są główną ozdobą Panny Młodej oraz stanowią idealny dodatek, który odpowiednio podkreśla jej wizerunek czy  krój sukni ślubnej. Istotne jest, aby wiązanka ślubna była odpowiednia dobrane – zarówno do urody, charakteru oraz ubioru Panny Młodej. Należy także pamiętać, że wiązanka ślubna nie jest czymś uniwersalnym. Każdy bukiety jest inny, każdy jest dobierany indywidualnie dla klientki. Naszym głównym zadaniem jest takie skomponowanie wiązanki ślubnej aby każda Panna Młoda czuła się z nią wyjątkowo w tym niezwykle ważnym dla niej dniu.

Najpiękniejsze bukiety ślubne – Wrocław 

Oryginalne wiązanki ślubne wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta z uwzględnieniem ubioru Pani i Pana Młodego, a także kolorystyki i stylu pozostałych elementów wystroju – dekoracji stołów, sali bankietowej, jak również wnętrza kościoła. Oferujemy wiązanki ślubne w różnych rozmiarach i formach. W ofercie posiadamy rozwiązania dla miłośników tradycji i klasyki oraz niezwykle popularne w ostatnim czasie oryginalne wiązanki ślubne z minimalistycznym przybraniem.

W kwiaciarni Nerina wierzymy, że kwiaty ślubne powinno się wybierać sercem, a nie głową. Jeśli Pan Młody wybierze do wiązanki ulubione kwiaty Wybranki Swojego Serca lub kwiaty, które im obojgu przywodzą na myśl dobre wspomnienia ułożone z nich wiązanki ślubne z pewnością nie będą pechowe – nawet jeśli sekretny język kwiatów szeptałby coś innego.   W ujęciu symbolicznym kolory oraz gatunki kwiatów mają bardzo duże znaczenie, dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby kwiaty ślubne były odpowiednio dobrane.

Zainteresowanym przyszłym Nowożeńcom proponujemy kompozycje wykonane z różnego rodzaju kwiatów. Do tworzenia naszych oryginalnych wiązanek ślubnych wykorzystujemy między innymi róże, piwonie, orchidee, frezje czy eustomy. W zależności od indywidualnych upodobań Pary Młodej, zaproponujemy taką kompozycję, aby stanowiła idealne uzupełnienie jednego z najważniejszych dni w życiu.

Do skorzystania z oferty na wyjątkowe i unikalne bukiety ślubne zachęcamy klientów z terenu miasta Wrocław oraz okolicy. Gwarantujemy świeże kwiaty ślubne – Wrocław i jego okolice są głównym terenem naszych działań – o każdej porze roku, dogodne terminy odbioru wiązanek oraz fachowe doradztwo. Dodatkowo do każdego zamówienia złożonego przez Nowożeńców na wiązanki ślubne –jako gratis – dodajemy przypinkę dla Pana Młodego, która razem z bukietem stanowić będzie jedną całość.

Serdecznie zachęcamy także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami bukietów ślubnych oraz polecamy inne usługi oferowane przez naszą firmę, jak dekoracje na ślub czy dekoracje na wesele.