Gałęzie świerkowe stanowią popularną bazę stroików oraz tzw. palm żałobnych. Swoją popularność zawdzięczają wysokiej estetyce oraz trwałości. Nawet pozbawione dostępu do wody przez długi czas zachowują zielony kolor i nie osypują się, co czyni je doskonałym „zielonym” do wyrobu stroików na stoły, wieńców adwentowych oraz innych dekoracji świątecznych, zarówno tych do wnętrz, jak i tych zewnętrznych.

Do czego można wykorzystać gałęzie świerkowe?

Gałęzie świerkowe doskonale radzą sobie w trudnych warunkach, przy czym znacznie dłużej zachowują świeżość w kompozycjach eksponowanych w chłodzie, stąd ich popularność w przypadku palm nagrobnych i stroików świątecznych. Gałęzie świerkowe mogą być używane do wazonów. Przyozdobione mogą zastępować tradycyjną choinkę, gdy w pomieszczeniu nie ma za dużo miejsca. W takiej kompozycji również dobrze sprawdzają się gałązki sosnowe. Dzięki swojej rozłożystości świerk również doskonale prezentuje się „na płasko” lub przetykany przez elementy z wikliny lub wtykany w gąbkę florystyczną.

W okresie bożonarodzeniowym gałęzie świerkowe możemy stosować wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć unikalną dekorację – od stroików na stoły, przez wieńce na drzwi, po dekoracje i kompozycje na groby.

Gałęzie świerkowe Wrocław

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów kwiaciarnia Nerina oferuje gałęzie świerkowe bez przybrania. W sprzedaży posiadamy zawsze świeże i rozłożyste gałęzie o grubych igłach, które doskonale nadają się do wyrobu wszelkiego rodzaju ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych. Gałęzie świerkowe sprzedajemy przez cały rok.