Wiosenny i letni ogród w kwiatach to marzenie każdego miłośnika flory. Aby faktycznie cieszyć się morzem kolorów, pięknym zapachem i przede wszystkim niesamowitym widokiem od wczesnej wiosny do późnej jesieni ważne jest dobranie odpowiednich kwiatów balkonowych.

kwiaty balkonowe WrocłąwKwiaty balkonowe należy dobierać do stanowiska – inne sprawdzą się w pełnym słońcu, inne w lekkim półcieniu. Niektóre z kwiatów balkonowych można wysadzać dopiero w drugiej połowie maja, inne doskonale sprawdzą się jako pierwszy powiew wiosny – wszystkie te informacje znajdą państwo w naszej kwiaciarni, bowiem chętnie dzielimy się z państwem nie tylko wspaniałymi sadzonkami, ale również i naszą wiedzą!

Najpiękniejsze kwiaty balkonowe – Wrocław i okolice

Nasza kwiaciarnia w Kobierzycach koło Wrocławia to nie tylko znakomity wybór wspaniałych i dorodnych sadzonek, ale przede wszystkim także wiedza. Kupując od nas kwiaty pomożemy w doborze odpowiednich gatunków w zależności od miejsca, nasłonecznienia czy pory roku. Nie zabraknie u nas wiosennych bratków, przecudnych surfinii, jak i klasycznych pelargonii.

Wiemy też, że od czasu do czasu w doniczkach powinna pojawić się delikatna egzotyka, dlatego też na bieżąco śledzimy trendy by dostarczyć państwu nie tylko najlepszej jakości sadzonki od najlepszych producentów, ale też i nowości rynkowe, które zachwycą państwo swoim niesamowitym kolorem oraz zapachem.

Jak dobierać kwiaty balkonowe?

Kwiaty balkonowe najlepiej prezentują się w kompozycjach. Warto łączyć ze sobą pelargonie z komarzycą, albo begonie z lobeliami. Mnogość połączeń jest praktycznie nieograniczona i każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

Warto wiedzieć, że niektóre z kwiatów mają podobne wymagania, co znacznie ułatwia ich pielęgnacje, a niektóre z nich również wspomagają nas w codziennej walce ze szkodnikami. Tu warto nadmienić, że pelargonie odstraszają muchy, a potarte listki komarzycy faktycznie odstraszają natrętne komary.

Kwiaty balkonowe koniecznie należy nawozić – dzięki temu są one silniejsze, intensywniej kwitną, ale przede wszystkim znacznie bardziej cieszą nas swoim wyglądem. Zapraszamy do naszej kwiaciarni w Kobierzycach – będziemy dla Państwa wsparciem w doborze najlepszych i najpiękniejszych kwiatów, które będą państwa cieszyć od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Sadzonki, które mamy w sprzedaży pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł, od najlepszych producentów, wiemy bowiem że kondycja i zdrowie roślin zależą już od samego ziarenka!