Większości z nas Święta Bożego Narodzenia kojarzą się przede wszystkim z żywym drzewkiem, które wnosi do domu zapach lasu i atmosferę świąt.

Marzenia o żywej choince, z której po kilku dniach nie opadną igły może spełnić m.in. jodła w doniczce. Jodła w doniczce bardzo dobrze sprawdza się w warunkach domowych, może być wykorzystywana także jako dekoracja zewnętrza. Jeśli dobrze o nią zadbamy zachowa piękny wygląd i wszystkie igły nawet do wiosny. Jodła w doniczce dostępna jest w różnych rozmiarach.

W większości gatunków, regularna budowa jodły i piękny zapach jaki wraz z żywym drzewkiem pojawia się w naszym domu, to najwspanialszy prezent, jaki możesz podarować sobie i swojej rodzinie w te święta.

Nie wszystkie gatunki jodły charakteryzują się zapachem. Najbardziej popularna jodła kaukaska nie posiada intensywnego zapachu, natomiast wyróżnia się trwałością oraz nie kłuje, co również jest ważną kwestią przy wyborze tego typu drzewka.

Jodła cięta

Alternatywą dla jodły w doniczce jest jodła cięta. Jodła cięta o rozłożystych gałęziach jest niezwykle pięknym drzewkiem, które wedle uznania możemy udekorować sięgając po same lampki lub całą gamę ozdób choinkowych.

Jodła cięta bardzo dobrze sprawdzi się jako drzewko ozdabiające wnętrze. Może być również ozdobą balkonu lub tarasu. W sprzedaży posiadamy także stojaki choinkowe pod oferowane drzewka.

Jodła cięta lub w doniczce Wrocław

W sezonie świątecznym oferujemy bogaty wybór jodły. W asortymencie naszej Kwiaciarni znajdziesz zarówno jodłę ciętą, jak i jodłę w doniczce w różnych rozmiarach. Jodła to wymarzone drzewko świąteczne, które doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na balkonach i tarasach.

Poza sezonem świątecznym nie prowadzimy stałej sprzedaży jodły ciętej oraz jodły w doniczce.